دانلود پروژه طراحی وبسایت دانشجویی

استاد راهنما: جناب آقای مهندس محمد رضا فراهانی توسط: سمانه خرمی فر فهرست مطالب عنوان صفحه چکیده 4 مقدمه 5 برخي ويژگيهاي پلتفرم ASP.NET 2.0 7 برنامه چند لایه چیست؟ 10 مزیت های برنامه های چند لایه 11 طراحی پایگاه داده های پروژه 12 ابزار مدیریت سایت وب(دانلود پروژه طراحی وبسایت دانشجویی|2046924|wdy|طراحی سایت های دانشجویی , وب ,وبلاگ , طراحی, سایت,پروژه
مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان دانلود پروژه طراحی وبسایت دانشجوییقابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

استاد راهنما:

جناب آقای مهندس محمد رضا فراهانی

توسط:

سمانه خرمی فر

فهرست مطالب

عنوان صفحه

چکیده 4

مقدمه 5

برخي ويژگي‌هاي پلتفرم ASP.NET 2.0 7

برنامه چند لایه چیست؟ 10

مزیت های برنامه های چند لایه 11

طراحی پایگاه داده های پروژه 12

ابزار مدیریت سایت وب(WAT) 18

معماري و مدل Provider در ASP.NET 2.0 20

ایجاد فرم Login 21

ایجاد فرم Registration 23

لايه نمايش و رابط بصري در ASP.NET 2.0

‌‌Configuration 32

لایه ی نمایش وب سایت

1- صفحات قابل دسترس مدیر سایت 33

2- صفحات قابل دسترس اساتید 37

3- صفحات قابل دسترس دانشجویان 41

چکیده:

این پروژه به منظور دسترسی دانشجویان به پروژه های قبلی و توسعه آنها و جلوگیری از دوباره کاری طراحی شده است که در آن هر استاد می تواند لیست عناوین پروژه های ارائه شده خود را وارد نماید و دانشجویان با مشاهده عناوین پروژه ها عنوان مورد نظر خود را انتخاب نمایند. همچنین امکان جستجو و دستیابی به نتایج پروژه های قبلی جهت استفاده از تجربیات قبلی وجود دارد.

برقراری ارتباط بین دانشجویان واساتید از طریق پیغام نیز از امکاناتی است که در این سایت قرار داده شده است.

در طراحی پروژه معماري سایت را مطابق با معماري معروف سه لايه٬ در نظر گرفته ایم، يعني ساختار نرم‌افزار سايت از لايه‌هاي نمايش ٬ موتور اصلی نرم افزار٬ و ارتباط با پایگاه داده ها تشکیل شده است.

صفحات سايت از طریق روش code behind برنامه نویسی شده اند به این صورت که کد هایی از آن که باید در سمت سرور اجرا شوند در یک فایل جداگانه ذخیره شده اند.

در این پروژه از امکانات جدید ASP.NET 2.0 نظیر MasterPage٬ کنترل های login Themes ، کنترل های لازم به منظور ايجاد منو و treeview و رويکرد جديد به data grid و غيره استفاده شده است.

فرمت:word

تعداد صفحه:63

توجه:در صورت هر گونه مشکل در به بخش پشتیبانی سایت اطلاع دهید تا لینک دوباره برای شما ارسال ویا مبلغ به حساب شما بازگردانده شود.

توجه:ضمنا اکثر محصولات سایت به مناسبت طرح تخفیف ویژه ، با تخفیف 20% به بالا و "محدود" همراه است. به علت بروز بودن سایت، از صفحات دیگر هم بازدید نمایید. سپاس